Čištění matrací

Čištění matrací je často opomíjeno, ale jedná se prakticky jedno z nejrizikovějších míst v domácnosti.

Matrace jsou stále v lepší kvalitě a s lepším komfortem pro spaní. To má za následek dlouhodobé používání matrací, které jsou neskladné a těžké a zůstávají tedy přikryty a nevětrány v rámu postele. Zdravé bydlení znamená , zbavit obývané prostory od roztočů, bakterií, virů a spor. plísní.

Studie dokazují, že v 1 cm2 povrchu matrace se pohybuje průměrně miliarda zárodků!!! Jen pro porovnání: na WC je to jen 33.000 a silně frekventovaná dveřní klika obsahuje 70.000. Třetinu svého života máme těsný kontakt s nehygienickou matrací.

Čištění matrací provádíme profesionálním výkonným extraktorem, který zajistí odstranění usedlého prachu, mastnotu a zašlou špínu, také bakterie, spory plísní a roztoče. Čištěním dojde také k odstranění nežádoucích pachů.

Čištění matrací doporučujeme provádět alespoň 1x ročně.

Cena čištění:

  • 250,- / matrace 90x200 .viz. ceník.

Dezinfekce

V návaznosti na důkladné a hloubkové čištění by měla být nezbytným krokem na závěr provedena dezinfekce u čalouněných povrchů, která definitivně odstraní viry, houby, parazity a zajistí 100% hygienu. HYGIENA JE NESMÍRNĚ DŮLEŽITÁ, a to hlavně tam, kde lidé tráví většinu svého času.

Dezinfekce díky svému trojímu účinku - antibakteriálnímu, fungicidnímu a virucidnímu ( viry, houby, parazité, ) - dezinfikuje všechny materiály, plochy a ničí mikroby.

Dezinfekce odstraňuje: herpes, virus H7N1, salmonellu, listerii, stapphylococcus aureus, candida albican, escherichia coli, aspergillus Niger, pseudomonas aeuruginosa, henterococcus hirae, lactobacillus brevis...

Dezinfikujeme také: Kuchyně, sedátka WC, sanitární zařízení, dlaždičky, omyvatelné plochy, koberce, sedačky (nelze aplikovat na plochy, které jsou v kontaktu s potravinami ).

Cena dezinfekce :

  • 100,- Kč / matrace 90x200 cm s přípravkem SANYTOL viz. ceník.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte e-mailem nebo volejte 724 952 356. Online nezávazná objednávka »

Čištění matrací