Čištění a renovace podlah

V rámci těchto služeb je již potřeba znalost dané oblasti a nezbytnou zkušenost.  V některých případech se jedná o velmi náročnou a kvalifikovanou práci. Pro tyto služby máme zkušené odborníky s několikaletou praxí. Realizace u našich spokojených klientů jsou naší zárukou. Veškeré vybavení vlastníme a tudíž i ceny prací jsme schopni nastavit příznivě Vaší představě.

Renovace betonových podlah
 

Naší specializací je čištění a renovace podlah všech druhů jako jsou např. broušení a impregnace betonových podlah ( mramoru, dlažby ). Broušení podlah je prováděno za pomocí diamantových nástrojů. Na beton jsou používány brusky jedno kotoučové nebo planetové k docílení naprosto rovného povrchu. Bezprašnost je zajištěna napojením na odsávání. U zašpiněných podlah se provádějí práce zbroušením pomocí  diamantových kotoučů různých hrubostí. Opravy případných trhlin a děr před samotným broušením je samozřejmostí.

Tlakové mytí Mosmatic
 

Provádíme horko parní čištění venkovních betonových dlažeb a ploch pomocí vysoce účinného, ale zároveň šetrného systému MOSMATIC. Jedná se o vysokotlaký rotační čistič, kde tlak vody nebo páry lze regulovat a tím dosáhnou optimálního výsledku. Vymytá špína je ihned odsáta a povrch zůstává čistý.  Takto očištěný povrch lze následně impregnovat a zamezit opětovnému znečištění. 

Mytí podlah automatem
 

Na úklid větších podlahových ploch cca 300m2 a více je vhodný automatický mycí stroj. Ideální např. pro garáže, obchody, sklady,  chodby a všude tam, kde je potřeba dosáhnout dobrého výsledku za dobrou cenu. U mycího automatu je důležitá správná volba čistícího nástroje dle typu podlahy a znečištění. Postup a ceny vypracujeme nezávazně po prohlídce prostor.

Ostatní specializované práce

  • tlakové mytí 
  • čištění grafity
  • mytí výloh
  • voskování a impregnace podlah
  • renovace vinylu a pvc
  • čištění a impregnace žulových a teraco schodů