Čištění koberců, sedaček a matrací

Extrakční (mokré) čištění
 

Používáme profesionální techniku, která ve spojení s kvalitní chemií zaručí ten nejlepší možný výsledek. Ideální pro všechny typy koberců a čalouněných sedaček, včetně vlněných a hedvábných. Extraktor vše ihned hloubkově odsaje zpět. Na konci je vše dokonale čisté a hygienické. Doba doschnutí závisí od relativní vlhkosti a teplotě. Pohybuje se běžně okolo cca 5hod.

Čištění suchou pěnou 
 

Spočívá v nanesení pěny strojem a její následné odsátí. Tato technologie je vhodná všude tam, kde je především potřeba dosáhnout rychlého vyschnutí koberce a jeho nenamáčení. Doporučujeme pro zátěžové lepené koberce a prostory s rozvodem počítačové sítě. Doba doschnutí cca 2hod.

Čištění parou 
 

Patří mezi velmi oblíbený ekologický způsob čištění, kdy není použita chemie, ale pouze horká pára. Použitím horké páry dochází k ničení choroboplodných zárodků, roztočů a rozpuštění špíny, která je následně odsávána extrakčním vysavačem. Toto čištění je vhodné pro alergiky. Na některé materiály však nemusí být tento čištění  způsob vhodný. Doporučujeme předem konsultovat.

Čištění kožených sedaček
 

Je prováděno zásadně ručně za použití speciálního přípravku. Během čištění je vytvořena pěna, která tzv. nečistotu vypění. Následně se povrch setře a vysuší. Pro dokonalý výsledek doporučujeme následné nanesení impregnace. O kožený nábytek je důležité pečovat pravidelně, aby neztratil svoji pružnost a pěkný vzhled, avšak min. 2x ročně.